عطر بهاری ...

 

بوی بهار می آید ...یک دلتنگی کوچک برای دور بودن از تمام کسانی که دوستشان دارم و یک شادی بزرگ برای دوست داشتن تمام دوست داشتنی های زندگی !

و آن دلتنگی کوچک همیشه با بوی بهار پر رنگ تر می شود .

دوست داری آن هوای ناب را در کنار تمام عزیزانت باشی .ولی حالا که نیستی ، قدر آن عزیزانی را بدان که در کنار تواند !

 

 

/ 11 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
رضا

امیدوارم هر چه زودتر بهشون بری[گل]

رضا

برسی[خجالت][شرمنده]

(دستهای کیهانی)

خیلی زیبا وعمیق بود با هاش زندگی کردم[دست] دستهای کیهانی از خدا برایت خواسته........ سر بزن و ببین [گل]

بی سرزمین تر از باد

سلام نوشا عزیز ممنون که به منم سر زدی. راستش من دو موقع از سال دلتنگ میشم.اولیش شب یلداست که پائیز دوست داشتنیم تموم میشه.دومیش روز عیده که زمستون تموم میشه.بوی بهار بوی دلتنگی می ده.یه چیزی شبیه بوی جدائی.دلم برای ققنوس دوست داشتنیم تنگ میشه،گرچه از خاکسترش یکی دیگه متولد میشه.بوی غربت بوی خوبی نیست.قبول دارم.[گل]

ژوکر

سلام ژوکر به نانسی ژوکر اومده ببینه که نانسی چرا میگه که ژوکر باید بخنده درحالیکه مطلب اخیر اینقدر جدیه اگه ژوکر گاهی شیطونی میکنه به خاطر اینه که غمهاش رو فراموش کنه و شاید به دیگران هم کمک کنه که همینکار رو بکنند طراز پیرهن زرکشم مبین چون شمع چه سوزهاست نهانی درون پیرهنم "و آن دلتنگی کوچک همیشه با بوی بهار پر رنگ تر می شود ." این هم دلتنگیه شماست هم ژوکر پیروز باشی [گل][گل][گل]

ماه و ایزد و یار

سلام....متن هایی رو که نوشته بودی خوندم....این جمله جمله جالبی بود: من برای سخن گفتن با تو صدای انسان های قرن دوازدهم را به عاریت می گیرم ،کلمه های گل سرخ و نسترن را ،راه باریکه های عشق متمدن را .

رضا

سلام[گل][گل] آره اون دختر یه اسطورست از این که اومدی ممنونتم [قلب] بازم سر بزن آپ کردی بهم خبر بده[ماچ]

امیر-ندا

سلام سپاس که بما سر زدی. اما بهار..... بهار که میرسد انگار همه منتظرند .منتظر یک چیزی که گم است و هرسال اینجور وقتها انرا می طلبند. امید انکه همه و تو بهاری بیاد ماندنی را از سال نو همواره در یاد داشته باشید. .....اما هر وقت اسم بهار میاد ناخود اگاه یاد فروغ میافتم ..... ...ای بس بهار ها که بهاری نداشتم .... بگذریم . شادمان و بهاری باد روزهای تو دوست گرامی .

شیرین

بسیار زیبا مرسی گلم[بغل]